Contact

Ingredients team
Els Uijterlinde – Mentink Account Manager Feed additives +31 342 47 92 00 e.uijterlinde@denkavit.nl
Richard Kreijkes Commercial Manager Feed Ingredients +31 6 45 06 20 75 r.kreijkes@denkavit.nl
Klaas Coppens Commercial Manager Feed additives +31 6 22 47 73 62 k.coppens@denkavit.nl
Marcel Lagerwaard Commercial Manager Ingredients +31 6 12 59 53 60 m.lagerwaard@denkavit.nl
R&D
Elian Verscheijden Product Manager Ingredients +31 342 47 92 48 e.verscheijden@denkavit.nl
Ard van Enckevort Technisch Manager Denkapig +31 342 47 92 00 a.v.enckevort@denkavit.nl