Contact

Denkamilk team
Henk van der Horst Sales Manager Denkamilk +31 6 53 16 09 49 h.v.d.horst@denkavit.nl
Marijn van Brakel Jongvee specialist, regio midden en zuid +31 6 51 40 49 27 m.v.brakel@denkavit.nl
Ydo Homma Jongvee specialist, regio noord +31 6 53 94 06 12 y.homma@denkavit.nl
Carine van den Bosch Jongvee specialist, regio midden +31 6 51 85 71 72 c.v.d.bosch@denkavit.nl
R&D team Denkamilk
Gert van Trierum Technisch Manager Denkamilk +31 342 47 92 00 g.v.trierum@denkavit.nl
Mariska van de Vosse Product Manager Denkamilk +31 342 47 92 00 m.v.d.vosse@denkavit.nl