Contact

Stuur een e-mail

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

 

 

Of neem contact op met uw specialist

Denkapig team
Kees van Ramshorst Sales Manager Denkapig +31 6 53 40 81 45 k.v.ramshorst@denkavit.nl
Nico Henken Accountmanager Denkapig Noord / Midden +31 6 10 89 42 56 n.henken@denkavit.nl
Klaas Bergsma Accountmanager Denkapig Noord / Midden +31 6 12 40 00 82 k.bergsma@denkavit.nl
Martien Albers Accountmanager Denkapig Zuid +31 6 22 47 73 54 m.albers@denkavit.nl
Ruud Beeks Accountmanager Denkapig Zuid +31 6 51 83 57 40 r.beeks@denkavit.nl
Dennis van der Dussen Accountmanager Denkapig Zuid +31 6 23 96 21 63 d.v.d.dussen@denkavit.nl
R&D
Linda Baarslag Product Manager Denkapig +31 342 47 92 44 l.baarslag@denkavit.nl
Ard van Enckevort Technisch Manager Denkapig +31 342 47 92 00 a.v.enckevort@denkavit.nl
Merijn Veldkamp Commercieel Nutritionist +31 6 10 20 11 56 m.veldkamp@denkavit.nl